Inschrijvingen toernooien september geopend

Ons speelseizoen mag dan officieel nog niet gestart zijn, het is wel reeds mogelijk om jezelf in te schrijven voor de toernooien die plaatsvinden in de eerste twee maanden van het nieuwe seizoen. Aangezien de inschrijvingen voor deze toernooien meestal vlot gaan, raden we de geïnteresseerden aan om zo snel mogelijk in te schrijven. We hebben er voor jullie de meest interessante toernooien uitgepikt en hieronder op een rijtje gezet. Er zijn reeds een bepaald aantal spelers van onze club ingeschreven voor deze toernooien, maar hoe meer zielen van onze club, des te beter!

Een overzicht van de diverse toernooien, met bijhorend de link waar je jezelf kan inschrijven:

- 24-25 augustus: Antverpino (Antwerpen, Noorderlaan) : Link ...

- 31 augustus - 1 september: Plumula (Bornem) --> pouletroernooi : Link ...

- 7-8 september: Zwijndrecht : Link ...

- 21-22 september: Pluimplukkers (Gent) : Link ...

- 28-29 september: Brasschaat --> pouletoernooi : Link ...

Inschrijven maar !