Iedereen op post voor ons internationaal pouletoernooi!

Morgen is het dan zover: ons jaarlijks internationaal pouletoernooi staat weer op het programma! Heel wat spelers (29 in totaal) zullen zaterdag & zondag onze clubkleuren verdedigen en proberen om zoveel mogelijk titels op eigen grondgebied te houden. In totaal mogen we 228 spelers verwelkomen op Bevers grondgebied. Uiteraard zullen onze spelers net dat tikkeltje beter kunnen presteren wanneer ze het spreekwoordelijke duwtje in de rug krijgen van supporters naast het veld, daarom willen we jullie allemaal hartelijk uitnodigen om een kijkje te komen nemen op ons toernooi dit weekend!
De eerste shuttles zullen geslagen worden vanaf 9:00 zaterdagmorgend, terwijl er omstreeks 22:00 zal afgesloten worden. Op zondag zullen we de buurt alweer wakkerkloppen vanaf 9:00 en zal er geëindigd worden omstreeks 16:30.

Hoe meer zielen, hoe meer vreugd! Come On Beveren!