Als drie (Beverse) honden vechten om een been...

Afgelopen weekend werd er gespeeld op het internationaal toernooi van Brasschaat. Deze keer was het niet de B2 reeks waarin onze spelers schitterden, maar wel de D-reeks! In het Heren Enkel leverde onze club maar liefst drie van de vier halve finalisten af met Maarten Dewaele, Roan Somers & Tim Reynaert. Tim & Roan namen het in een onderling duel tegen elkaar op in de eerste halve finale, Roan wist hierbij aan het langste eind te trekken. In de andere halve finale moest Maarten De Waele de duimen leggen voor de vreemde eend in de bijt. In de finale kon Roan zijn sterke prestatie helaas niet verzilveren met toernooiwinst, want hij moest net als Maarten het onderspit delven, 22-24 17-21.

Dankzij zijn vier overwinningen op weg naar de finale is Roan Somers wel naar het C2 klassement gestegen! Proficiat aan ons drietal!