Nieuws van onze spelers ...

In het weekend van 29 november behaalden Alain Buyens en Pedro Ferket een goed resultaat op het recreantentornooi van Hamme (lees meer na de link) en dit weekend 5 & 6 december was er heel wat te doen op het Vlaamse Badminton Festival in de Antwerp Expo. Beveren was ook van de partij !

Heb je zelf ook een bericht voor op onze website mail het naar de webmaster.

In het weekend van 29 november speelden Alain Buyens en Pedro Ferket op het recreantentornooi van Hamme (Haminton).
Beiden zijn nog maar net lid van onze club en hebben zich al direct ingeschreven in de reeks recreanten "sterk".
In hun poule van 5 teams haalden zij de 3e plaats. Prima resultaat als je weet dat Pedro net badminton speelt sinds september.

Resultaat in excel bestand

Bij deze willen ze meer recreanten aansporen mee te doen aan tornooien ! Beveren laat van u horen !!!
PS : binnenkort recreantentornooi van Zwijndrecht !!!Meer vertegenwoordigd waren we op het  Vlaamse Badminton Festival in de Antwerp Expo.
Familie reeks : Evelien & Jurgen Cauwenbergh
Heren dubbel : Thierry De Graeve
Heren dubbel : Robin Vermoesen
Senioren reeks : Norbert De Wolf (ex lid)
... en blijkbaar nog meer waarvan wij geen weet hebben (laat het ons weten)

Ik speelde samen met mijn dochter Evelien in de familie reeks op zondag voormiddag waar we alle (7) wedstrijden wonnen. Niemand anders dan de Sint himself was aanwezig en het was bij hem dat we elk een mooie sporttas in ontvangst mochten nemen. Wij vonden het zeker een superleuke voormiddag !

Bij de grote wissel rond 13u00 liepen wij Thierry, Patricia en Robin van onze club tegen het lijf.

Thierry speelde zondag middag uitstekend in de heren dubbel reeks en werd pas geklopt in de finale met 14-21.
Hij had een dubbelpartner gevonden buiten onze club. Hij laat weten dat hij héél tevreden was met zijn deelname en resultaat.

Bij Robin en zijn partner ging het  minder goed. Zij zijn 16e geworden uit een totaal van 19 ploegen. Het niveau lag hoger dan hij had verwacht. Ook de druk was hoger dan bij een gemiddeld spelletje in de club. Daardoor speelde hij krampachtig en nerveus. Iedereen die al eens competitie of tornooi gespeeld heeft kent dat gevoel wel. Als het om "echte" punten gaat, staan we te gespannen. Méér en méér tornooi spelen is de boodschap !
In ieder geval houdt hij de spirit erin en staat hij volgend jaar terug paraat voor een revanche.


Heb je zelf ook een bericht voor op onze website mail het naar de webmaster.